Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Noteikti ir jādzird, ko teiks Rajevs!

Rezerves pulkvedis Igors Rajevs: “Sliktākais ir tas, lai kāda arī būs šī miera vienošanās, tajā jau būs iedīgļi nākamajam konfliktam nākotnē starp šīm divām valstīm”
L atvijas Nacionālo bruņoto spēku rezerves pulkvedim Igoram Rajevam katra diena paiet, spraigi sekojot informācijai, lai analizētu Ukrainas kara notikumus, un stāstot par to Latvijas sabiedrībai. Daudzi ir kā pielipuši televīzijas ekrāniem, jo noteikti ir jādzird, ko teiks Rajevs.
Militārais analītiķis I. Rajevs savulaik bija atbildīgs par Latvijas Bruņoto spēku transformāciju un pielāgošanu 21. gadsimta vajadzībām un rakstījis militāro plānu Latvijas iestājai NATO. Lai arī dienas grafiks I. Rajevam ir ļoti saspringts, viņš ir atsaucīgs un uzreiz labprāt piekrīt intervijai, sakot: “Kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ!”
— Ir grūti savaldīties un būt Latvijas sabiedrību saliedējošam pilsonim, ja mazpilsētā publiskā vietā nejauši dzirdi sarunu starp diviem krievvalodīgajiem par to, cik slikti, ka Krievijai tagad piemērotas sankcijas, un ka Latvijā neko nav darījuši pēc Padomju Savienības sabrukšanas… Gribas pagriezties un teikt, lai viņi ar steigu brauc dzīvot uz savu “tik labo” Krieviju! Kā lai maina šādu cilvēku domas?

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.