Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Nodibināta Tualešu lietotāju biedrība

foto no jelgava.lv

Sestdien, 19.novembrī, nodibināta Tualešu lietotāju biedrība, vēsta biedrības dibinātāja un valdes priekšsēdētāja Elīna Kolāte.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa stāsta, ka ideja dibināt šādu biedrību radusies no personīgās un apkārtējo cilvēku pieredzes sabiedriskajās tualetēs. Novērots, ka pašvaldība pievērš maz uzmanības labierīcībām, tāpat arī publisko pasākumu rīkotāji un pakalpojumu sniedzēji nereti nerēķinās ar dažādām sabiedrības grupām pasākuma teritorijā, lemjot par labierīcību pieejamību.

Kolāte sacīja, ka biedrība mudinās Rīgas un citas pašvaldības domāt par labierīcību pieejamību. Kā vienu no pirmajiem Tualešu lietotāju biedrības uzdevumiem Kolāte izvirzījusi esošās publisko labierīcību infrastruktūras apzināšanu un vērtēšanu, kam sekos iesniegumu rakstīšana pašvaldībām, lai pārrunātu konstatētās problēmas un secinājumus.

Uz biedrības dibināšanas pasākumu bija ieradusies arī Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas vadītāj Selīna Vancāne (PP), kura esot paudusi ieinteresētību labierīcību jautājumu risināšanā. Viņa uz biedrības dibināšanas pasākumu atnākusi ar vēlmi sadarboties infrastruktūras uzlabošanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kolāte uzsvēra, ka patlaban galvenokārt var runāt vien par Rīgas pašvaldību, jo pati ir rīdziniece, taču biedrības mērķis ir apzināt arī citu pašvaldību iedzīvotāju ierosinājumus.

Biedrības dibinātāji ir Kolāte, Ilona Koškina, Dita Jonīte un Normunds Gatvars. Jonīte un Gatvars ir valdes locekļi, Kolāte – valdes priekšsēdētāja, bet Koškina – revidents. Pirmdien dibināšanas lēmums un nepieciešamā dokumentācija tiks iesniegta Uzņēmumu reģistrā.

LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.