Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Nodibināta biedrība Daudzeses pagastā

Valija Lucāne. Foto no “Staburaga” arhīva

Pavasaris ir gadalaiks, kad viss mostas un sākas lielas pārmaiņas gan dabā, gan cilvēku dzīvē. Arī mums, senioriem, šis pavasaris sācies ar nopietnu darbu, jo beidzot nolēmām nodibināt biedrību ar mērķi apvienot Aizkraukles novada Daudzeses pagastā dzīvojošos invalīdus, seniorus, kā arī veselos cilvēkus, kas nepastarpinātā veidā saistīti ar invalīdiem vai vēlas viņiem palīdzēt, veicināt invalīdu integrāciju sabiedrībā, piedalīties likumu un citu normatīvo aktu izstrādes darbā, lai aizstāvētu invalīdu, senioru intereses, kā arī sekmēt invalīdu, senioru uzņēmējdarbību, apgūt jaunākās tehnoloģijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dzīvojam skaistā mežu ieskautā pagastā, kur debesīs veras diženas priedes, bērzi, ozoli, egles, tāpēc biedrībai devām vārdu “Sudrabegles”, jo mūsu gadi, mūsu mati sudraboti un mūžzaļās egles mūs priecē visos gadalaikos. Biedrība ierakstīta LR Uzņēmumu reģistrā šī gada 27. aprīlī.

Paldies mūsu palīgiem, konsultantiem Ligitai, Martai, Sarmītei un Ramonai!

Visi, kas vēlas būt kopā ar mums, nāciet, darbosimies, kaut vai kopā pasēdēsim pie kafijas tases, tāpēc visi esiet laipni gaidīti!

Biedrības ”Sudrabegles” valdes vārdā Valija Lucāne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.