Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Nezūd dāvināšanas prieks un pārsteigums

KATRAM PA DĀVANAI. Uz Pļaviņām tās atgādājusi Gunta Hohlova (no kreisās), un senioriem aizvedīs Līga Andersone. Sandras Pumpures foto

 Ziemassvētki ir vissirsnīgākais dāvināšanas laiks. Ar lielu sirds siltumu Pļaviņu apvienības vientuļajiem senioriem un sociālās aprūpes centra iemītniekiem dāvanas sarūpējuši Rīgas Franču liceja skolēni ar ģimenēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dāvanas uz Pļaviņām nogādāja pļaviņiete Gunta Hohlova ar dēlu Renāru. To viņi dara jau sesto gadu. Tā kā sūtījumu bijis daudz, ar transportu šogad palīdzēja Pļaviņu apvienības pārvalde.

Gunta stāsta, ka mācību iestādes kolektīvs savulaik Ziemassvētku pārsteigumu gādājis vienam no Rīgas pansionātiem. Kādā sarunā ar māsu Diānu, kura tur strādā par skolotāju, ieminējusies, ka šādu sadarbību varētu veidot ar Pļaviņām. Bērni atsaukušies labprāt un dāvanas sarūpē ar lielu prieku. Sagādātas lietas, kas senioriem ikdienā nepieciešamas un iepriecina, — saldumi, tēja, kafija, medus, pledi, čības, šalles, higiēnas preces un daudz kas cits. Katram tiks kāds pārsteigums. Pie katras dāvanas ir kartīte ar vēlējumu, ko parakstījis bērns vai ģimene, kas to sarūpējusi.

Dāvaniņas saņēma 51 seniors, ko viņiem nogādā sociālie darbinieki Pļaviņās. Aizkraukles novada Sociālā dienesta sociālās palīdzības organizatore Līga Andersone stāsta, ka šāds skaits ir apzināts, bet, visticamāk, ir vairāk, visvairāk ir pilsētā. Katram dāvanu nogādā personīgi, un cilvēki ir priecīgi gan par lietām, gan veltīto uzmanību. Arī Līga teic, ka tas vienmēr ir priecīgs notikums viņu darbā. Tāpēc labi, ka arī šogad dāvināšanas prieks nav zudis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmo “rūķīši” apciemoja pļaviņieti Rutu Lejiņu, kura bija aizkustināta par to. Viņa atzina, ka šajā laikā notiek dažādas labdarības akcijas, bet, kad tas skar personīgi, ir patīkami, un paldies visiem, kas to sagādāja.

Kā ik gadu, dāvanas nogādātas arī sociālās aprūpes centrā “Pļaviņas”, kur tās saņēma katrs iemītnieks. Arī tās iepriecina saņēmējus. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.