Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Nevaram būt iecietīgi pret simboliem

Demokrātijā visiem ir jāpieņem citu viedokļi
Strādājot pārdošanas jomā, par dinamiku ikdienā nesūdzos. Taču aizvadītā nedēļa bija īpaša, jo mēs piedāvājam darba iespējas jauniešiem, kas vasarā vēlas gan nopelnīt, gan iemācīties ko jaunu. Kā saka, alga ir labklājība vienam mēnesim, zināšanas visam mūžam. Mazliet vairāk enerģijas darbā ieguldījām šī pasākuma realizācijā.
Taču mana ikdienas enerģijas uzņemšana ir nūjojošana. Jā, arī 30 gadu vecie nūjo. Kamēr dēls ir futbola treniņos, es izmantoju laiku lietderīgi sev. Abi esam priecīgi, ka ir sācies pasaules čempionāts hokejā, to mēs garām nepalaižam un atbalstām katru spēli pie atvērtiem logiem un skaļiem saucieniem “Latvija, Latvija!”. Brīvdienās pēc dārza darbiem Aizkrauklē paspēju uz grupas “Astronaut” koncertu Muzeju naktī. Ļoti izbaudu katru izraušanās mirkli reiz divi, jo pandēmija ir iemācījusi neuztvert visu par pašsaprotamu.
Tā kā esmu agrais putns un ceļos pulksten 5 rītā, tad vēlie Eirovīzijas vakari man gāja secen, taču latviešu priekšnesumu noskatījos, un man bija lepnums par puišu enerģiju, krāsām un sniegumu kopumā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.