Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Neretietei Gunitai Leitei svinību galdā vienmēr ir kūka

Tuvojoties ziemas saulgriežiem, Neretā notika svētku saldumu gatavošanas meistarklases. Divus vakarus neretietes mācījās pagatavot svētku ruleti un vēja kūkas ar krakelīnu. Šīs prasmes viņām ierādīja Gunita Leite. Kā stāsta Gunita, meistarklases bija spontāna ideja. Ar viņu sazinājās Neretas kultūras nama vadītāja Inita Kalniņa, un abas spriedušas, ko varētu sarīkot decembrī. Gunita ierosināja šīs meistarklases, lai varētu satikties un rast kādu ideju, ar ko nodarboties vakaros. Domāts — darīts. Gunitai gan bija satraukums, jo agrāk neko tādu nebija darījusi. “Grūtāk bija izdomāt, ko pagatavot,” stāsta neretiete. Viņa gribēja, lai reizē darbojas visas dalībnieces — lai nav tā, ka divas kaut ko dara, bet pārējās pieraksta uz lapiņas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.