Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Neretieši pauž atbalstu Ukrainas tautai

Neretā, tāpat kā daudzviet Latvijā, notika pašvaldības rīkots atbalsta mītiņš Ukrainai. Sanākušos uzrunāja Saeimas deputāts novadnieks Sandis Riekstiņš no Jaunās konservatīvās partijas. Viņš kopā ar partijas biedru Uldi Budriķi kara pirmajās dienās devās uz Ukrainas—Polijas robežu un nogādāja tur iedzīvotāju saziedoto humānās palīdzības kravu.
Trešdienas vakarā Neretas parkā pie ugunskura un karstas tējas pulcējās tie neretieši, kuriem nav vienaldzīgs karš Ukrainā. Katrs no klātesošajiem varēja skaļi izteikt savas pārdomas par karu, kuru Krievijas diktators sācis pret Ukrainas tautu. Viens no runātājiem bija Neretas apvienības pārvaldes vadītājs Juris Gorbačovs. Viņš pateicās visiem, kuri ieradušies un šādi parāda vienotību un atbalstu. “Mums katram ir savs svēts pienākums, kas jāizpilda, jo tad, kad mums pienāks kāda krīze, lai mēs prastu rīkoties kopā, nevis katrs savās mājās atsevišķi. Mūsu valstī dzīvo dažādu tautību cilvēki, un vienmēr un visos laikos jārāda piemērs, kā kopā dzīvot miermīlīgi un brālīgi,” teica Juris Gorbačovs. Viņš arī atgādināja, ka Aizkrauklē, kultūras centrā, darbojas ziedojumu vākšanas punkts.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.