Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Neretieši — motokrosa sezonas laureāti

Foto no “Staburaga” arhīva

Latvijas Motosporta federācijas motokrosa komisija apkopojusi aizvadītās sezonas rezultātus un paziņojusi 2021. gada motokrosa sezonas čempionus. “Ar prieku paziņojam, ka laureātu ir daudz, tie ir vairāk nekā 200 godalgoto vietu ieguvēji, tai skaitā arī klubu komandas, kas cīnījušās par tituliem. Balvas ir ceļā pie šī gada uzvarētājiem. Arī šogad par balvu piegādi parūpēsies “Omniva” kurjers,” ziņo motokrosa komisijas pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sezona ir bijusi motokrosa sacensībām piepildīta, jaudīga un spraiga. Šogad aizvadīti četri Latvijas čempionāta posmi, seši Latvijas junioru čempionāta, Zelta mopēda čempionāta, Retro kausa un MX Dāmu kausa posmi, pieci Latvijas amatieru čempionāta posmi, seši Nacionālā kausa posmi, kā arī Ķegumā tika veiksmīgi aizvadīts Eiropas un pasaules čempionāta posms motokrosā.

Ar lieliskiem panākumiem šajā sezonā dažādos čempionātos piedalījušies arī Neretas “Saules sporta kluba” sportisti. Nacionālajā kausā MX 85 jaunāko sportistu grupā 3. vietu izcīnījis Emīls Ivanovs. MX D grupā 4. vieta šī kluba pārstāvim Robertam Rāviņam. Latvijas junioru čempionātā MX 85 jaunākajā grupā 3. vieta Emīlam Ivanovam, MX 2 junioru grupā 3. vieta Raineram Timko, MX2 junioru B grupā 3. vieta Matīsam Leimanim. 

Latvijas Motosporta federācijas motokrosa komisijas vadītājs Kristers Serģis norāda: “Neskatoties uz Covid-19 ierobežojumiem un šo ne visai vienkāršo situāciju, esam aizvadījuši pilnu 2021. gada motosporta sezonu. Kopā visi plānotie motokrosa seriāli Latvijā ir pilnvērtīgi notikuši, izņemot vienu Latvijas čempionāta posmu, kuru nācās atcelt. Posmu skaits bija pietiekams, sacensības noritēja labā līmenī, arī dalībnieku skaits šajā sezonā bija kupls. Ir redzams dalībnieku pieaugums. Neskatoties uz sarežģījumiem, sezonu vērtēju pozitīvi.” 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.