Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Neretas pusē tūrisma jomā jūtas apdalīti

Mazzalves pagasta Ērberģes muižā pie svētku eglītes pulcējās Neretas apvienības tūrisma jomas pārstāvji, lai labāk iepazītos savā starpā, atskatītos uz aizvadīto sezonu, izvērtētu stiprās un vājās puses un pārrunātu nākotnes plānus.
Līdz ar novadu reformu, kad Neretas novads tika iekļauts lielajā Aizkraukles novadā, pārmaiņas ienāca arī tūrisma jomā, tāpēc jau pavasarī Neretas apvienības tūrisma jomas pārstāvji tikās, lai spriestu, kā dzīvot un strādāt turpmāk. Toreiz kolēģus uzņēma neretieši Gunita un Juris Gorbačovi, kuri izveidojuši jaunu tūrisma objektu — atpūtas vietu “DebessJums”.
Vairāk brauc lēnie tūristi
“Neretas apvienībā ir daudz darbīgu cilvēku, daudz tūrisma objektu un arī daudz interesantu piedāvājumu tūristiem, par kuriem ir jāstāsta, ko mēs arī darām. Varam lepoties ar seno, kas mums ir, jo uz Jaunsudrabiņa muzeju tūristi brauc jau gadiem, un varam lepoties arī ar jauno, kas tūrisma apritē ienācis pēdējos gados, piemēram, Vecmēmeles muižu un citiem objektiem,” stāsta tūrisma speciāliste Neretas pusē Silvija Lisovska, kura šos pienākumus pilda no 2022. gada sākuma.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.