Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Neretas kultūras centrs lepojas ar diviem jauniem kolektīviem

Neretas kultūras centrs šajā sezonā var lepoties ar diviem jauniem pašdarbības kolektīviem — sieviešu vokālo ansambli “Narite” un senioru dāmu deju kopu.
Septiņas kopā ar vadītāju
Par ansambļa veidošanas ideju tā vadītāja Līga Girgensone saka: “Iepazinos ar Neretas kultūras centra vadītāju Initu, runājām, ko mēs vēl varētu piedāvāt kultūras centrā. Augustā noorganizējām radošās darbnīcas bērniem, vēlāk radās doma, ka varētu veidot ansambli, kurā darbojas jaunāki dziedātāji.” Neretas kultūras centrā jau darbojas sieviešu vokālais ansamblis “Kadence”, kas šogad atzīmēs savu 35 gadu jubileju.
Līga Girgensone atklāj, ka pēc publicētā sludinājuma par jauna vokālā ansambļa veidošanu Neretas kultūras centrā uz pirmo tikšanos atnāca divas dziedātājas. Taču vēlāk viņām pievienojās vēl divas, un nu jau viņas kopā ar vadītāju ir septiņas. Rudenī, kad ansamblis sāks nākamo pašdarbības sezonu un plānos jauno koncertprogrammu, varētu savā pulciņā aicināt vēl jaunus dziedātājus.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.