Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Neretā sievietei ļaut justies kā dievietei

8. martā Neretas kultūras namā norisinājās kafijas gatavošanas meistarklase ar Andri Petkēviču, kas ir “Andrito” kafijas grauzdētavas dibinātājs un vadītājs. Pasākuma mērķis bija “ļaut justies sievietei kā dievietei”. Apmeklēju lokā lielākoties bija ieradušās daiļā dzimuma pārstāves un arī daži kungi. Viesi tika sagaidīti ar vīna glāzi mūzikas pavadījumā. Visa vakara gaitā par muzikālo noskaņu un atmosfēru rūpējās Neretā un tās apkārtnē jau ļoti labi zināmi un iecienīti mūziķi Zigurds un Klāvs Kalnāres.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma laikā bija iespēja iepazīt kafijas vēsturi un izcelsmi. Ar videoprojekciju tika prezentētas vakara gaitā piedāvātās kafijas ražotājvalstis, lai viesi varētu kaut nedaudz sajust Kolumbijas, Gvatemalas, Etiopijas īpašo atmosfēru un klimatu, viesiem degustējot kafijas smalkās garšas nianses.

Andris un viņa kolēģis Rinalds pasākuma izskaņā viesiem pagatavoja kapučīno ar sievišķīgu un sirsnīgu putu noformējumu. Katram viesim tika pasniegta kārbiņa ar īpašu pašceptu kūciņu.

Arī Andris ar komandu bija sarūpējis dāvanas katram viesim — kafijas paciņu un kafijas ķiršu tēju, ko baudīt mājas apstākļos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums noritēja neformālā, sievišķīgā un patīkamā restorāna gaisotnē, kas, kā atzina dāmas, bija kā “svaigs gaiss” mūsu ierobežojumu ikdienā. Un, ja dāmas priecīgas, arī kungi priecīgi.

Atvadoties katra dāma papildus tika sveikta ar ziediem, kas ir 8.marta Starptautiskās sieviešu dienas simbols.

Paldies Neretas kultūras nama radošajai komandai, kas rūpējas par šādu pasākumu būšanu un dod iespēju izkrāsot un piešķirt ikdienai citas garšu nianses!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rakstu veidoja Inese Putniece

Foto: Gunita Leite

Droši var rediģēt tekstu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.