Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Nekustamo īpašumu aģentūra- laba izvēle karjeras izaugsmei?

Nekustamo īpašumu aģentūra – populāra izvēle ambiciozu cilvēku vidū

Izvēloties karjeru, vieni no galvenajiem nosacījumiem bieži vien ir iespēja labi nopelnīt, interesanta un dinamiska vide, kā arī pietiekoša fleksibilitāte. Šādā darba vietā iztērētais laiks ir uztverams kā labs ieguldījums personīgajā labklājībā un dzīvē. Pārdošana ir tā nozare, kurā strādāt patiešām ir interesanti. Bet, ja vēlaties arī augstas peļņas iespējas un nebaidieties no izaicinājumiem- nekustamo īpašumu aģentūra būs īstā karjeras izvēle. Nekustamo īpašumu aģenti pelna naudu pārdodot, izīrējot un iznomājot savu klientu īpašumus un par to atlīdzību saņemot komisijas maksas veidā. Un tieši faktors, ka atlīdzībai nav grieztu un ar iegūtu pietiekošu pieredzi ienākumi var būt daudz augstāki kā cilvēki vidēji pelna sēdošos biroju darbos, ir tas, kas šai profesijai piesaista ambiciozas personības.

Izaicinājumi nekustamā īpašuma aģenta darbā

Tam, ka laiku ir iespēja plānot pašam un nav jāturas pie ierastā 9-5 rāmja, ir savi izaicinājumi- jābūt spēcīgai pašdisciplīnai un raksturam. Ar komandas vadītāja palīdzību ir jāspēj kontrolēt tas, lai tiktu ieguldīts pietiekoši daudz laika gan apkalpojot klientus, gan meklējot jaunus. Sava ikdiena jābalansē tā, lai darījumus spētu noslēgt šodien, bet paralēli radītu arī jaunas iespējas nākotnei. Iespējai plānot savu laiku nāk līdzi arī papildus atbildība- nereti, izrādot vai apskatot īpašumus, nākas strādāt arī brīvdienās vai ārpus darba laika. Un, kamēr peļņas iespējas ir neierobežotas, pats karjeras sākums, kamēr tiek apgūtas visas prasmes praksē un iegūts savs klientu loks, ir izaicinošs. Tas attur tos, kuri nav gatavi riskēt, bet izvēlas komfortablu, taču ienākumos limitētu darbu. Tāpat svarīgi izvēlēties strādāt augsta līmeņa nekustamā īpašuma aģentūrā- ar labu pieredzi un reputāciju. Pretējā gadījumā panākumi un izaugsme var izpalikt. Savukārt motivēta, saliedēta un draudzīga komanda ar spēcīgu reputāciju palīdzes gan gūt panākumus darbā, gan justies labāk ikdienā.

Kāda izglītība ir nepieciešama?

Jebkura izglītība ir laba un paplašina redzesloku. Tomēr aģenta darbam nesagatavo neviena Latvijas universitāte un par apmācībām parūpēsies nekustamā īpašuma firma, kura tiks izvēlēta. Rīgas nekustamo īpašumu aģentūra Kivi Real Estate, piemēram, jaunos aģentus apmāca aptuveni divu nedēļu intensīvā programmā, pēc tam ievadot aģentu darbā ar skaidriem uzdevumiem un mentora palīdzību. Kad pirms īpašuma pārdošanas cikls ir iziets vairākas reizes, aģents jau ir ieguvis pārliecību par sevi un gana daudz tehniskās zināšanas, lai kļūtu pastāvīgāks. Papildus inteliģencei un zināšanām, nozīmīgs faktors ir enerģija. Nekustamā īpašuma aģents ir pārdevējs, kurš ikdienā strādā ar cilvēkiem. Tas prasa enerģiju un katrā sarunā ir jābūt pārliecinošam.

Šajā video uzzināsiet Kivi Real Estate pieredzējušo aģentu stāstus- kā viņi no iesācējiem kļuva par vieniem no labākajiem valstī: https://www.youtube.com/watch?v=TCAzQknuRbA

Nekustamā īpašuma aģenta darbs ir dinamisks un sākums- izaicinošs. Tiem, kas meklē paredzamu un vienkāršu darbu tā noteikti nebūs īstā izvēle. Tomēr, ja mērķi un ambīcijas neļauj mierīgi nosēdēt un ir vēlme sevi pierādīt- tā ir karjera kas neliks vilties.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.