Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Negaidīts un nepieņemams risinājums. Aizkraukles novada kartē iezīmētas divas vidusskolas

Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums atzina, ka jaunais piedāvājums ir pārsteidzošs.

— Arī es kā Zemgales Plānošanas reģiona pārstāvis piedalījos darba grupā par skolu tīkla sakārtošanu, kur daudz diskutējām un izteicām savus priekšlikumus, tāpēc šāds risinājums ir negaidīts un nepieņemams. Pašvaldību savienībā plānots tikties ar Izglītības un zinātnes ministrijas un novadu izglītības pārvalžu pārstāvjiem, lai vēlreiz to visu pārrunātu. Tas, par ko vienosies 15. augustā, gan neietekmēs nākamo mācību gadu, tāpēc arī pašvaldība nepieņem nekādus lēmumus, nogaidām. Ir vēl daudz neskaidrību, arī par pašvaldības lomu lēmumu pieņemšanā. Katrā ziņā pirms ieviest pārmaiņas, visam jābūt izpētītam un garantētam, ka iespējas būs nodrošinātas, un šim redzējumam jābūt ilgtermiņā, — teica Leons Līdums.
Viņš piebilda, ka pašvaldībai ir liela atbildība, domājot par vienmērīgu novada attīstību, kas notiks ar vietu, ja tur slēdz skolu. Ģimenēm tā noteikti nebūs saistoša vide. Tāpēc tādus lēmumus nevar pieņemt sasteigti un ar vieglu roku.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.