Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Neesam iemācījušies saprast un aizstāvēt to, kas ir nacionālās intereses

Sajūta tāda, ka Latvijai nav redzējuma par valsts attīstību, vai arī negribam, lai tā būtu. Mēs vairāk atrunājamies, nekā darām. Varētu pamācīties no brāļiem lietuviešiem, igauņiem. Igauņi daudz ieguldījuši loģistikā, lauksaimniecībā, pilsētu attīstībā. Viņi vispirms apmācīja vecos ļaudis rīkoties ar datoru un pēc tam pārgāja uz e-vidi. Mums ir pensionāri, kuri nezina, kā dators izskatās. Nevajag meklēt tālus piemērus. Pagastā palūdzu iedzīvotājus sakopt savu mājas priekšu, bet ir tādi, kuri gaidīs, kad to izdarīs pašvaldība. Ļoti gribam būt tur, Eiropā, bet paši neko negribam darīt. Pietrūkst vēlēšanās pašiem būt saimniekiem. Ārpus Rīgas cilvēki ir tādi kā “iezemēti”, ir labi tā, kā ir, bet laukā jau ir cits gadsimts.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.