Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Nedēļas nogalē Aizkraukles novadā notiek Zemessardzes mācības

Ilustratīvs attēls

No 3. līdz 4. jūnijam Aizkraukles novada Daudzevas pagasta teritorijā norisināsies Zemessardzes 3. Latgales brigādes 55. kājnieku bataljona zemessargu plānveida apmācība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācību mērķis ir pilnveidot un uzturēt militārās prasmes un iemaņas efektīvai darbībai apvidū, veicinot savstarpējo sadarbību vienota uzdevuma izpildei.

Militāro mācību regulārai norisei ir būtiska loma, lai uzturētu un stiprinātu Nacionālo bruņoto spēku kaujas spējas. Tām jābūt nemainīgi augstā līmenī, lai regulārie spēki, Zemessardze un rezerves karavīri vienmēr būtu gatavi laikus reaģēt uz potenciāliem apdraudējumiem, garantējot Latvijas drošību.

Dienests Zemessardzē sniedz iespēju zemessargiem regulāri paplašināt redzesloku, iegūt dažādas militārās specialitātes, stiprināt stresa noturību un uzlabot fizisko sagatavotību, tādēļ mācībās apgūtās plašās zināšanas un prasmes var būt noderīgas arī ārpus dienesta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkraukles novada iedzīvotāji aicināti pievienoties Zemessardzes 55. kājnieku bataljonam, zvanot uz tālruņa numuru 1811. Plašāku informāciju par dienestu var iegūt tīmekļvietnē www.klustikaravirs.lv sadaļā dienests Zemessardzē vai rakstot uz e-pasta adresi esizemessargs@mil.lv.

Iedzīvotāju ievērībai!

Mācību laikā Aizkraukles novada apkārtnē notiks īslaicīga karavīru un zemessargu izvēršanās apvidū, kā arī militārā transporta pārvietošanās pa koplietošanas un piegulošajiem mazākas nozīmes ceļiem. Militāro mācību scenārija izpildes procesā tiks lietota mācību munīcija un kaujas imitācijas līdzekļi, kas rada troksni, bet nekādā veidā neapdraud cilvēku veselību un dzīvību.

Nacionālie bruņotie spēki aicina Aizkraukles novada iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret Zemessardzes aktivitātēm, kas vērstas uz valsts aizsardzības spēju pilnveidošanu

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.