Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Nav vienprātīgas attieksmes pret vēstures lieciniekiem Sunākstē

Šonedēļ arī Sunākstes pagasta iedzīvotājiem bija iespēja vaigā redzēt novada domes vadošās amatpersonas, kā arī apvienības pārvaldes un vietējā pakalpojuma centra vadītāju. Atšķirībā no citām tikšanās reizēm, kurās uzsvars bija uz sliktajiem ceļiem, šoreiz skaļākās diskusijas bija par dažiem ar vēsturi saistītiem jautājumiem, kā arī samaksas un izdarītā darba nesamērību.
Problēmas ir, tās uzkrājas, dažkārt vēl no kolhozu laikiem, bet šoreiz uzdevums ir bezkaislīgi paskatīties uz situāciju, kāda tā ir, un meklēt risinājumus. Citādi paliekam dusmīgi un aizveramies. Tāpēc labāk atveramies, izrunājamies un nedusmojamies viens uz otru — apmēram tādi bija novada domes vadītāja Leona Līduma ievadvārdi. Tikšanās mērķis ir radīt uzticību un stiprināt pārliecību, ka par sunākstiešiem rūpējas. Viņš arī atzīmēja, ka šīs novadu reformas bremze ir cilvēku nespēja mainīties, pielāgoties jaunajiem apstākļiem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Libeka kungs pirms dot komandu melnstrādniekiem sunākstē,būtu vēsturi pastudējis un apjautājies Sunākstes vecā gadagājuma cilvēkiem,kā tad bija īstenībā.Vāciešu karavīri daudzus apšāva un padomju vara pierakstīja pie sava saraksta.Lai izstāsta Libeka kungs kā padomju varai izpalīdzēja sešgadīgais Krauklis Edgars(dz.1935-miris.1941).Atceros atnācu no armijas un uztaisīju foto pakāpies uz pieminekļa,tak viss pagasts kaunināja,ka apgānītājs.Tagad tā pati vadība liek nojaukt pieminekli.Urā Libeka kungs plusiņu nopelnījāt.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.