Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Nākamnedēļ atklās elektropreču šķirošanas kampaņu “Vislatvijas elektro talka”

Ilustrācija no canva.com

Lai veicinātu sabiedrības informētību par elektropreču šķirošanu un rosinātu aktīvāku iesaisti savu laiku nokalpojušas elektrotehnikas nodošanā, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” kopā ar AS “Latvijas zaļo punktu”, SIA “Tet” un veikalu tīklu SIA “Maxima Latvija” visā Latvijā īstenos kampaņu “Vislatvijas elektro talka”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kampaņas “Vislatvijas elektro talka” laikā no 19. aprīļa līdz 21. maijam vairāk nekā 60 atkritumu šķirošanas laukumos Latvijā iedzīvotāji varēs bez maksas nodot nevajadzīgās iekārtas.

Kampaņas atklāšanas pasākumā 19. aprīlī plkst. 13 “Tet” centrālajā birojā uzstāsies “Eco Baltia vide” valdes priekšsēdētājs Jānis Aizbalts, “Latvijas zaļais punkts” direktors Kaspars Zakulis, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) parlamentārā sekretāre Agnese Geduševa, Valsts vides dienesta ģenerāldirektores vietniece Laura Anteina, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītājas vietnieks Andris Kužnieks un “Tet” Ilgtspējas attīstības direktore Adriana Kauliņa.

Pasākuma laikā nozares eksperti informēs par iespējām un izaicinājumiem, Latvijā paplašinot un ieviešot elektropreču labošanas punktus, kā arī par iedzīvotāju paradumiem elektrotehnikas šķirošanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat tiks runāts par Eiropas Komisijas redzējumu aktīvākai valstu pārejai uz elektropreču labošanu un nepieciešamajām izmaiņām normatīvajos aktos veiksmīgai virzībai uz elektrotehnikas labošanu Latvijā.

Atklāšanas pasākuma noslēgumā ikvienam apmeklētājam būs iespēja piedalīties biedrības “Repair Café” vadītajā meistarklasē, lai uzzinātu, vai un kā pareizi mājas apstākļos ilgāk uzturēt un labot šķietami nokalpojušas iekārtas.

LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.