Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Mīlestības pavasaris”

Izdevniecība “Latvijas Mediji” laidusi klajā zviedru rakstnieces un žurnālistes Marijas Ērnestamas izklaidējošā romāna “Mīlestībai nav brīvdienu” turpinājums “Mīlestības pavasaris”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vēl Ziemassvētkos Līsbetas dzīve šķita nokārtojusies — iemīļots darbs, omulīga mājiņa un jauna mīlestība — viss bija tieši tā, kā viņa pati to vēlējās. Taču, tuvojoties pavasarim, bezkaunīgas tenkas aptumšo ikdienu darbā, mīļotais pavada laiku, risinot bijušās sievas problēmas, bet kaimiņu mājā ievācas jauns pāris, un nav ilgi jāgaida, līdz Līsbetai nākas ne vien aizstāvēt savas zemes robežas, bet arī cīnīties par naktsmieru… Taču Līsbeta nav vis ar pliku roku ņemamama! Turklāt šoreiz palīdzīgu roku sniegs kāds, kurš reiz lika viņas sirdij pukstēt straujāk…

Zviedru rakstnieces Marijas Ērnestamas sirsnīgais romāns, kura galveno varoni Līsbetu latviešu lasītāji iepazina grāmatā “Mīlestībai nav brīvdienu”, neatstās lasītājus vienaldzīgus — ar dzikstošu humoru tas vēsta par attiecībām, draudzību, vilšanos un to, cik svarīgi nekad nepadoties.

“Nepalaidiet garām šo ārkārtīgi labi uzrakstīto romānu. Saistošs un burvīgs ikdienas stāsts ar aizraujošu sižeta līniju, kas satur īpašu dzirksti, humoru, dzīves gudrību un empātiju. Mani aizrauj romāna valoda, sižets un varoņi,” saka Agneta Norgarde, Zviedrijas radio P4.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Marija Ērnestama starptautisku atzinību ieguvusi kā dramatiskās spriedzes romānu autore, viņas grāmatas tulkotas daudzās valodās un saņēmušas starptautiskus literāros apbalvojumus. Latviešu lasītājiem pazīstami viņas psiholoģiskie romāni “Marionešu meitas” un “Bustera ausis”.

No zviedru valodas tulkojusi Vizma Zaķe.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.