Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Mierā, gaismā un mīlestībā

Fantastiska mākslas terapija — tā par krāsu liešanas un pludināšanas tehniku, kādā veidotas Ilvas Ievānes gleznas, saka to autore.
Foto no personīgā albuma

Rīgā, Lido apūtas centra Mākslas istabā, atklāta aizkrauklietes mākslinieces Ilvas Ievānes darbu izstāde “Mierā, gaismā un mīlestībā”, kas apskatāma katru dienu no pulksten 11 līdz 21.
Izstādē apskatāmie darbi veidoti “fluid art” tehnikā, ko varētu dēvēt par krāsu liešanu vai pludināšanu ar akrila krāsām. “Manā dzīvē lielu lomu spēlē gaisma un tajā esošās krāsas, kurās ir dzīvības spēks. Septiņas varavīksnes krāsas, septiņas čakras, enerģija un cilvēka vibrācijas, kas aizved pie meditācijas. Meditācijas dziļākā jēga ir iekšējā transformācija — mainīt sevi, lai mainītu pasauli, kļūt par labāku cilvēku, lai labāk varētu kalpot citiem. Tādā veidā manā dzīvē tiek virzīti paši cēlākie mērķi. Meditācija nozīmē apzinātu sevis paplašināšanu. Tas nozīmē savas īstenās patības atpazīšanu vai atklāšanu. Tieši ar meditāciju es pārvaru ierobežotību, nepilnības un atkarību. Ko es iegūstu no meditācijas kā pirmo un galveno? Mieru — neko citu. Miers ir mīlestības sākums. Miers ir patiesības piepildījums. Meditācija līdzinās putna spārniem — vienmēr izplestiem mierā, gaismā un mīlestībā,” šādi izstādē redzamos darbus un savas izjūtas raksturo darbu autore.

Ilva Ievāne ir māksliniece, dizainere un skolotāja, kurai brīvajā laikā patīk lasīt dzeju, dejot tautas dejas, gleznot, ziedu fragmenti rotā arī viņas darinātās zīda un filca šalles. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.