Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Maija Ciematniece: “Mēs to izdarījām!”

Mums, Aizkraukles pirmsskolas izglītības iestādes “Saulīte” grupai “Ābelīte”, bija iespēja un piedāvājums no Lietuvas pirmsskolas izglītības iestādes “Spragtukas” piedalīties “e-Twiningspace” projekta pasākumā “Pirmsskolas ziemas olimpiskās spēles 2022”. Ar sporta olimpiādes projekta noteikumiem, darbību mani iepazīstināja Daugavpils 15. pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja Anna Pranskiene. Šis projekts svinēja 10 gadu jubileju un rosināja būt jautriem, radošiem, organizējot ziemas sporta aktivitātes. Mūsu projekta laiks klātienē bija ļoti īss, sporta aktivitātēs paspējām pabūt kopā ārā — rotaļlaukumā. Grupiņā sākās saslimstība ar Covid-19, un mēs pārvarējām grūtības, neraugoties uz mājsēdi. Manī radās iekšēja un stingra motivācija pabeigt projektu līdz galam kopā ne tikai ar grupas bērniem, bet arī iesaistīt viņu vecākus. Darba rezultātā kopīgiem spēkiem mājās padarījām daudz ko, un tāpēc vēlos pateikt lielu, lielu paldies savas grupas “Ābelīte” vecākiem par aktīvu atbalstu, radošu līdzdarbošanos kopā ar saviem bērniem, projekta lielisko realizēšanu. Domāju, ka tas bija izcils darbs vecākiem kopā ar bērniem. Viņi darba procesā iepazinās ar dažādiem olimpiskajiem ziemas sporta veidiem, cepa un gatavoja dažādus gardumus olimpiešu cienastam, veidoja, līmēja, aplicēja ziemas sporta aktivitāšu plakātus, būvēja 3D “Olimpisko ciematu”. Tincei Zemniecei vecāki iemācīja dziedāt apsveikuma dziesmiņu par ziemu, kuru izveidoja skaistā videoierakstā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rezultātu fiksējām fotogrāfijās, kuras tālāk ar aprakstiem un kolāžām sūtījām projekta organizatoriem. Viņi no saņemtajām fotogrāfijām izveidoja fotogrāmatu, kuru redzējām organizētajā “Zoom” tiešsaistē 8. martā. Tajā visi satikāmies, sasveicinājāmies, projekta pasākuma organizatori kopā ar mums dejoja sporta kustību deju, uzdeva jautājumus par dažādiem sporta veidiem un sporta inventāru izmantošanu ziemā. “e-Twiningspace” projektā kopā ar mums piedalījās arī Daugavpils 15. pirmsskolas izglītības iestāde, Jūrmalas “Taurenītis”, Rēzeknes “Rotaļa”, organizatori — Lietuvas “Spragtukas”.

Vēlos pateikties visiem projekta “Preschool Winter Olympics 2022” veidotājiem, organizatoriem, dalībniekiem par piedāvājumu piedalīties, pārvarēt bailes “lauzt datoru” un iegūt jaunu pieredzi, zināšanas un, protams, jaunus projekta interesentus, paldies par atbalstu manas pirmsskolas metodiķei Inetai Bundurei, bijušai pirmsskolas izglītības iestādes vadītājai Sarmītei Kruglovai, darba kolēģēm Signijai Kuklei un Līgai Skujai.

Maija Ciematniece, Aizkraukles pirmsskolas izglītības iestādes “Saulīte” grupas “Ābelīte” skolotāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.