Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Digne Žilde: “Mēs esam kopā ar viņiem”

Jau trešo nedēļu Ukrainā notiek karš, un, atbalstot šīs valsts iedzīvotājus, arī biedrība “Laime Saimē” Pļaviņās gatavo humānās palīdzības kravu ukraiņu karavīriem. Sūtījumus organizējam sadarbībā ar vienu no mūsu biedrības atbalstītājām, kurai ir cieša saikne ar Ukrainu, un kopīgiem spēkiem darīts viss, lai krava droši nonāktu galamērķī. Pirmais sūtījums veiksmīgi saņemts, par ko liecina atsūtītā fotogrāfija, un ukraiņu karavīri ir ļoti priecīgi par šo atbalstu. Tagad tiek gatavota arī otrā krava, un, kamēr tas būs nepieciešams, turpināsim vākt ziedojumus un piegādāt Ukrainai. Turklāt vairākiem mūsu biedriem un atbalstītājiem ir radi, draugi, paziņas Ukrainā, un katra palīdzība ir no svara. Cilvēki ir ļoti atsaucīgi, ziedojot gan lietas, gan naudu, kas noder nepieciešamā iegādei tieši karavīriem — zābakus, kamuflāžas apģērbu, kādu izmanto makšķernieki vai mednieki, medikamentus. Tā kā cilvēki Ukrainā nebija gatavi karam, tur pietrūkst pat tik elementāru lietu kā piemērotu zābaku.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.