Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Meklējot sevi, jāizmanto iespējas

Meklējot sevi, jāizmanto iespējas
Lai arī ir vasara, kad daudzi cenšas vairāk baudīt atpūtu, jauniešiem šis joprojām ir darbīgs laiks dažādos izglītības procesos un aktivitātēs. Šobrīd arī pats turpinu darboties jaunatnes jomā, iesaistoties projektos, rīkojot apmācības un starptautiskās jauniešu apmaiņas programmas. Cenšos tajā visā iesaistīt arī vairāk jauniešu no Pļaviņām sadarbībā ar biedrību “Lidojuma režīms”, ko esam izveidojuši pirms pāris gadiem. Tā kā esmu pilnībā iekšā neformālajā izglītībā, kas pamatā ir nevalstiskajā sektorā, vairāk sadarbojos ar ārvalstu organizācijām. Neilgu laiku esmu Latvijā, bet drīzumā jau jādodas un uz jaunatnes darbinieku apmācības kursiem Turcijā.
Starptautiskās programmas jauniešus saista, interesē, un jūtama vēlme tajās darboties. Joprojām gan ir daļa, kas par to visu nav informēti, lai arī Latvijā neformālās izglītības iespējas kļūst plašākas un pieejamākas. Tā ka par to ir jāstāsta, lai motivētu, iedrošinātu vai iedvesmotu pamēģināt arī pašiem. Pats ilgstoši esmu lauzījis galvu, salīdzinot akadēmisko un neformālo izglītību. Lielākā priekšrocība otrajai ir tas, ka mācību process ir iekļaujošs un personalizēts atbilstoši savām spējām, prasmēm un interesēm. Neesmu drošs, kādēļ, bet visos akadēmiskajā izglītībā pavadītajos gados, tiešām iekļaujošu vidi netiku pieredzējis.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.