Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Meklējot princi, nobučo visas kurkstētājas pēc kārtas

Kokneses bibliotēkā bija skatāmas divas izstādes, kuru galvenās varones ir vairāk nekā 100 vardīšu. Kolekciju autores ir bibliotēkas lasītājas Benita Lagoša un Skaidrīte Dunska.
Benita Lagoša savu kolekciju sākusi veidot pirms apmēram 10 gadiem it kā pa jokam, izlasot, ka vardes nes veiksmi un naudu. Tās viņa vedusi no ekskursijām, saņēmusi dāvanās. Savulaik kolekcija bijusi divreiz lielāka nekā bibliotēkā redzamā, bet mazmeitiņa to “paretinājusi”. Benitas vardīšu kolekcija piesaistījusi vēl vienu kolekcionāri — Skaidrīti Dunsku, kura apmeklētāju priekam piedāvā vairāk nekā 70 kurkstētāju. Intervijā — tuvāk par Skaidrītes vaļasprieku.
Princis neparādās
— Daudzi cilvēki, izdzirdot vien vārdu “varde”, nopurinās, tā viņiem izraisa nepatiku. Kāda bija jūsu pirmā saskarsme ar šo dzīvnieciņu?

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.