Abonēt

Medaļas vainagojas ar 3. vietu komandu vērtējumā

KOPĀ SPĒKS! Aizkraukles sporta centra komandas pārstāvji — Ivans Solovjovs (no kreisās), Staņislavs Rasims, Jevgēnijs Vorobjovs, Natālija Lapuha, Gints Reinholds, Rainers Strautnieks un Andrejs Alens Klemjuks.
Foto no personīgā albuma

Codes pamatskolas sporta zālē aizvadīts 2022. gada Bauskas novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma. Vienlaikus tas bija arī pirmais Latvijas kausa, Zemgales reģiona izcīņas posms spiešanā guļus. Aizkraukles sporta centra komandas visi pauerliftingisti izcīnīja godalgas, kas kopvērtējumā vainagojās ar 3. vietu komandu vērtējumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensībās Bauskā piedalījās 54 sportisti, pārstāvot 16 klubus. Savu novadu godam pārstāvēja mājinieki, uzvarot komandu cīņā. Aiz viņiem ierindojās pērnā un aizpērnā gada kopvērtējuma līderi — jēkabpilieši un aizkrauklieši.

Sieviešu konkurencē svara kategorijā līdz 63 kilogramiem 1. vieta Natālijai Lapuhai. Viņa uzspieda 60 kg smago stieni, kas bija otrais absolūti labākais rezultāts.

Jauniešu konkurencē svara kategorijā līdz 59 kilogramiem zelta medaļu izcīnīja Rainers Strautnieks (uzspiests 70 kg stienis). Vēl vienu uzvaru junioru grupā aizkraukliešiem nodrošināja Andrejs Alens Klemjuks. Viņš svara kategorijā līdz 120 kg uzspieda 110 kg smago stieni. Vīru grupā svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 1. vieta Gintam Reinholdam (175 kg), kas bija absolūti labākais sniegums vīru grupā. Trīs medaļas senioru trešajā grupā. Svara kategorijā līdz 66 kilogramiem uz goda pjedestāla kāpa divi Aizkraukles sporta centra komandas pārstāvji. 1. vieta Ivanam Solovjovam (75 kg), 2. vieta — Jevgēnijam Vorobjovam (65 kg). Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem uzvarēja Staņislavs Rasims (122,5 kg).

Komandu vērtējumā aizkrauklieši ieguva 81 punktu, izcīnot 3. vietu.