Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Mazzalvieši piedalās ‘’Grindeks’’ rīkotajā erudīcijas spēlē (video)

Lai veicinātu pusaudžu interesi un izpratni par to, cik nozīmīga ir ķīmija un farmācija mūsdienās, jau otro gadu pēc kārtas AS “Grindeks” aicina jauniešus iesaistīties aizraujošā erudīcijas spēlē “Grindeks Gudrinieku čempionāts”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rīkotais konkurss noritēja trīs kārtās, pulcējot 56 komandas no visas Latvijas,  savukārt finālā piedalījās 20 erudītākās. Arī trīs Mazzalves pamatskolas 8.klases skolēni – Sabīne Drevinska, Ernestīne Baltace, Kristiāns Bardi – atsaucās uz aicinājumu un piedalījās spēlē.

Lai reģistrētos pasākumam, komandai vietnē TikTok bija jāizveido video, izmantojot Grindeks TikTok kontā ievietoto video Stitch. Pirmajā kārtā (notika 31.oktobrī tiešsaistē) tika izspēlēti 50 jautājumi, ar 20 jautājumiem par tēmām – ķīmija, farmācija un medicīna. Komandām piešķīra punktus gan par pareizo atbildi, gan par atbildes iesniegšanas laiku. Diemžēl pusfinālā neesam tikuši.

Par izveidoto eksperimentu – Cukura pārogļošana – mūsu komanda saņēma Grindeks pārsteiguma balvu- kā video ar lielāko skatījumu skaitu. Eksperimenta video noskatījās 5000 reizes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Esam ļoti priecīgi un pateicīgi par lielisko iespēju pārbaudīt savu erudīciju daudzpusīgās tēmās un sacensties par vērtīgām balvām.

Paldies par atbalstu ķīmijas skolotājai Ludmilai Rozei!

Sabīne Drevinska, 8. klases skolniece.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.