Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Mazzalves saieta nams — vieta, kur visiem sanākt kopā

“Mūsu galvenais mērķis ir piedāvāt kaut ko interesantu visu vecumu iedzīvotājiem un celt saulītē tos mūsu cilvēkus, kuri kaut ko dara un rada,” tā par savu darbu jaunajā amatā stāsta šī gada sākumā izveidotā Mazzalves saieta nama vadītāja Žanna Miezīte.
Roku rokā ar sportu, tūrismu un izglītību
Kopā ar Žannu saieta namā strādā arī kultūras pasākumu organizatore Solveiga Koklevska, taču Mazzalvē kultūra netiek nodalīta no sporta, tūrisma un izglītības. Pasākumi un iedzīvotājiem domātās aktivitātes tiek plānotas kopā ar sporta dzīves organizatori Lauru Lomagu, tūrisma speciālisti Silviju Lisovsku, tiek piesaistīta bibliotēkas vadītāja Agnija Strautiņa. “Lai arī šie speciālisti nav pakļauti saieta namam, mēs reizi mēnesī, parasti tās ir mēneša beigas, sanākam kopā un plānojam nākamā mēneša darbus un pasākumus,” stāsta Žanna Miezīte un uzsver: “Mūsu izpratnē saieta nams ir vieta, kur visiem sanākt kopā, nešķirojot, kādu jomu cilvēks pārstāv vai kas viņu interesē — sports, kultūra, izklaide vai kas cits.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.