Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Mazzalvē sveču dienā lej ierakumu sveces ukraiņiem

Žannas Miezītes foto.

2.februāris ir Sveču diena. Šai dienā Mazzalves skolēni pēc skolotājas Silvijas Lisovskas iniciatīvas pa klašu grupām pulcējās zālē, lai kopā ieklausītos 5.klases sagatavotajā vēstījumā par sveču dienas ticējumiem, apskatītu pašu izveidoto dekoratīvo sveču izstādi un lietu ierakumu sveces ukraiņiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darbs ritēja ar patiesu centību. Skolēni bija sarūpējuši sveču atlikumus (īpaši paldies Salaku ģimenei!) un tos sadrupinājuši, lai vieglāk izkausēt, un pa nedēļu bija sanestas arī skārda bundžas. Vieni grieza skolas saimnieku sagādāto kartonu strēmelēs, citi rullēja kartona strēmeles un lika bundžās, citi kausēja sveces, citi pildīja kartonu bundžās, citi lēja izkausēto sveču masu sagatavotajās bundžās. Darbs veicās. Katra izgatavotā ierakumu svece nes līdzi arī bērnu sirdssiltumu un labas domas.

Arī pirmsskolā skolotāju Aijas Dārziņas un Benitas Ziemeles rosināti bērni kopā ar audzinātājām gatavoja ierakumu sveces, sūtot vislabākās domas ukraiņu bērniem un karavīriem, kuri mazo mazzalviešu gatavotās sveces izmantos.

Paldies čaklajiem skolēniem un vecākiem par atbalstu ierakumu sveču darināšanas akcijai! Paldies arī Vegneru ģimenei Salaku un Kazakeviču ģimenēm un Innai Turokai par ukraiņu bērniem sarūpētajām kancelejas precēm!

Žanna Miezīte

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.