Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Maza kopiena, kas tiecas uz rezultātu

Gan Pērses sākumskolas “Facebook” lapā, gan arī “Staburagā” var redzēt, ka mēs esam sabiedriski aktīvi un mums patīk tādiem būt. Tas bērniem ir labi, jo viņi mācās un iegūst lielākas prasmes nekā dažkārt ikdienas mācību procesā.
Pirms Lieldienām skolā bija pasākums kopā ar vecākiem. Mazie pirmsskolas bērni par godu Lieldienām bija sagatavojuši priekšnesumus, lielākie skolas bērni runāja tautasdziesmas, 5. klase teātra mākslas stundās bija iestudējusi nelielu skeču par Lieldienām. Pēc tam visi kopā ar vecākiem devāmies ārā un stadionā ripinājām olas, veicām dažādas stafetes, kopā apvienojot sen aizmirsto veco labo un kaut ko jaunu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.