Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Materiāls siltumizolācijas un skaņu absorbējošu paneļu izgatavošanai. Izgudrojuma autors — Aizkraukles novada vidusskolas absolvents

Aizkraukles novada vidusskola pamatoti var lepoties ar savu absolventu Ģirtu Būmani, kurš ir viens no jaunākajiem Rīgas Tehniskās universitātes asociētajiem profesoriem. Viņa ikdiena aizrit ne tikai mācot studentus, bet arī strādājot pie ilgtspējīgu būvmateriālu izveides. Viņš ar domubiedriem — Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības un mašīnzinību fakultātes Būvmateriālu un būvizstrādājumu laboratorijas vadošajiem pētniekiem radījis jauna veida materiālu siltumizolācijas un skaņu absorbējošu paneļu izgatavošanai.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.