Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Mašīna pilna līdz jumtam

Aizkrauklieši palīdz sagādāt Ukrainas iedzīvotājiem nepieciešamo
Nevalstiskās organizācijas aicina iedzīvotājus, kuri vēlas palīdzēt Ukrainas iedzīvotājiem, savas darbības koordinēt ar brīvprātīgajām organizācijām. Tās organizē ziedojumu vākšanu un nogādāšanu. Viena šāda akcija otrdien norisinājās Aizkrauklē. Vietējie viens pēc otra nesa lielus maisus un kastes ar sarūpēto ukraiņu cilvēkiem, pilnībā piekraujot vieglo automašīnu, ar kuru organizācijas pārstāve bija ieradusies pēc mantām. Vienaldzīgo nav — visi vēlas palīdzēt un kaut nedaudz atvieglot ukraiņu cilvēku ciešanas.
Aizkrauklē ieradās labdarības organizācijas “Palīdzēsim viens otram” organizētais “ziedojumu” transports, un cilvēkiem bija iespēja nodot Ukrainas iedzīvotājiem ziedotās mantas.
Pēc tām ieradās Viktorija Stanka-Knifa. Viņa kā brīvprātīgā uz Aizkraukli atbrauca ar savas firmas vieglo automašīnu. Pirmie palīdzēt gribētāji jau gaidīja noteiktajā vietā. Pārdesmit minūšu laikā automašīna tika piepildīta pilna, brīva palika vien vadītāja sēdvieta. Atsaucība un vēlme palīdzēt bija ļoti liela. Aizgādājot mantas uz noliktavu Lielvārdē, Viktorija vēlreiz mēroja ceļu uz Aizkraukli — pie pārējiem labdariem. Pēc tam saziedotais tiek aizgādāts uz biedrības centrālo noliktavu Rīgā. Tur mantas sašķiro un smagajā automašīnāa nogādā ukraiņiem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.