Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Mārtiņš Daģis – no klases lielākā palaidņa līdz Saeimas deputātam

Klintainietis Mārtiņš Daģis šobrīd vairāk ir rīdzinieks, jo sācis darbu kā 14. Saeimas deputāts. Tas ir jauns posms viņa dzīvē, kam pievērsies pilnībā. Mana saruna ar Mārtiņu notika pirms viņa dzimšanas dienas, un atskatīties uz dzīvi bija interesanti gan viņam, gan man.
Azarts strādāt
Aizvadītos deviņus gadus daudzi Mārtiņu zināja kā savu alus darītavas vadītāju. Tas ir viņa lolojums, kas izveidots no pašiem pamatiem, un “Bursh” alus pazīstams plašā apkaimē. Tagad notiek biznesa pārdošana, jo apvienot to ar jaunajiem pienākumiem nav iespējams. Vai nav žēl? Mārtiņš teic, ka nē, jo pienāk brīdis, kad jāpieņem jauni lēmumi un izaicinājumi. Tas bijis labs laiks, un iepriecina, ka nākamie īpašnieki turpinās iesākto un ar lielāku jaudu, saglabājot un attīstot šo zīmolu.
Par jaunajiem Saeimas deputāta pienākumiem Mārtiņš teic — interesanti un citādāk nekā iepriekš pašvaldībā. Viņam patīk, ir liels azarts strādāt un pārliecība, ka kopīgi izdosies panākt lielu izrāvienu valstiskā līmenī.
— Tagad droši varu teikt, ka darbs Saeimā noteikti ir citādāks, nekā raugoties no malas. Tomēr, līdzīgi kā iepriekš Pļaviņu un Aizkraukles novadā, esam ievēlēti diezgan draudzīgs kolektīvs, nu varbūt izņemot dažus. Varam parunāties un pajokot. Zālē līdzās sēžu Gunāram Kūtrim, kurš, izrādās, arī ir liels humora cienītājs, — stāsta Mārtiņš.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.