Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Māra Zālīte par kokiem, putniem un Ziedoni

Šomēnes Likteņdārza Saieta namā notika kārtējais saiets ciklā “Tikšanās ar personībām”, kad bija iespēja uzklausīt dzejnieci, dramaturģi, sabiedrisko darbinieci, Kokneses fonda padomes locekli Māru Zālīti.
Pasākumu vadīja dzejnieces Broņislavas Martuževas fonda “Rakstītāja” vadītāja Anna Egliena.
Iepriekš Māra Zālīte plašsaziņas līdzekļos paudusi: “Man ar šo projektu, ar Likteņdārzu ir ļoti personīgas attiecības. Arī mana ģimene ir daļēji palikusi Sibīrijā, esmu tur dzimusi. Ja cilvēki paši redz, kā top Likteņdārzs, ja paši piedalās, piemēram, stādot kokus, atvedot pelēku laukakmeni vai ziedojot naudu, rodas līdzdalības prieks. Likteņdārzs kalpo kā piemiņas, mierinājuma un apskaidrības vieta, piesaistot arī pasaules sabiedrības uzmanību mūsu vēsturei, kultūrai un šodienai. Mums, latviešiem, ir svarīgi katru no zudušajām dvēselēm atrast un pieminēt, lai arī cik ilgus gadus tas prasītu.”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.