Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Mandarīni, kurus nedrīkst apēst

Daudzi skrīverietes Lilijas Ziediņas darinājumus ievērojuši gadatirdziņos “IGA centrā” un citur. Tie ir neparasti un krāšņi, kuriem vienaldzīgi nevar paiet garām.Lilija Ziediņa savulaik apguvusi ļoti garšīgu profesiju, un noteikti daudzi bērni būtu laimīgi, ja arī viņu mammas prastu izgatavot konfektes. Šo māku Lilija apguva Rīgas 1. pārtikas tehnikumā un pēc tā beigšanas strādāja konfekšu fabrikā “Laima”. Taču ne gaidītas, ne lūgtas sievieti piemeklēja veselības problēmas un no saldā darba nācās šķirties. Gribējās darīt ko radošu, ar māksliniecisku piesitienu. Lilijas mamma, neraugoties uz cienījamo vecumu, joprojām darina vainagus. To ir apguvis arī skrīverietes dēls, kuram izdodas ļoti skaisti vainagi.Tomēr, rokas klēpī saliekot, Lilija negribēja sēdēt un domāja, ar ko varētu nodarboties. Interneta vietnē “Youtube” atrada videopamācības, kā izgatavot ziepes, un nolēma to izmēģināt. Un iepatikās! To skrīveriete dara jau četrus gadus. Lilija arvien savas prasmes pilnveido. Tiešsaistē tika apgūtas zinības Viskrievijas ziepju izgatavotāju skolā. Tas nenozīmē, ka bija tikai jāsēž pie datora ekrāna un jāskatās — vajadzēja darboties praktiski un regulāri parādīt paveikto. Pagājušajā nedēļā, 15. decembrī, Lilija mācības pabeidza un ieguva sertifikātu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.