Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Malkas mērvienības rada pārpratumus. Pircējs runā par kubikmetriem, pārdevējs — par berkubiem

Laikraksta “Staburags” redakcijā ar savu sāpi vērsās Ērikas kundze no Sērenes, kura ir pārliecināta, ka apkrāpta, pērkot malku. Turpretī malkas pārdevējs apgalvo, ka visas uzņemtās saistības izpildījis pilnā apmērā.
Ērikas kundze stāsta, ka sludinājumu par malkas pārdošanu izlasījusi avīzē, sazinājusies pa telefonu ar pārdevēju un vienojusies par septiņu kubu malkas piegādi. Pārdevējs esot bijis no Sērenes, bet malka gan vesta no Skrīveriem. “Gribēju pasūtīt vairāk, taču pārdevējs teica, ka vienā reizē var atvest tikai septiņus kubus, par tik arī vienojāmies. Malku atveda noteiktajā dienā, kravas kastē tā bija samesta, nevis glīti sakrauta, to izbēra pagalmā, un tūlīt arī samaksājām prasīto,” stāsta Ērikas kundze. Darījuma summa bijusi 430 eiro: 350 — par malku, 80 — par transporta pakalpojumiem. Lieki piebilst, ka darījums noticis bez maksājuma dokumentiem un arī pārdevēja vārdu saimniece tā īsti nav prasījusi.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.