Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Mākslas darbs vienā eksemplārā

Šonedēļ pieticīgā mierā dzimšanas dienu atzīmēja jaunjelgavietis Artis Trušelis. Viņš ir pats savas laimes kalējs, kurš nebaidās izteikties un izpausties. Būt sev pašam reizēm ir privilēģija, kas prasa drosmi. Artis par sevi saka: “Esmu mākslas darbs vienā eksemplārā. Brāķis vai šedevrs, to lai izlemj katrs pats.”
Artis ir dzimis 1994. gada 16. martā Madonas rajona Ērgļu pagastā. Līdz piecu gadu vecumam ģimene dzīvoja Aizkrauklē, tad pārcēlās uz Jaunjelgavu, kur jubilārs aizvadījis savus bērnības un pusaugu gadus. “Jau tolaik biju daudzpusīgs. Reizēm liels blēņdaris, citreiz — klusa ēna, kuru neviens nemana. Vienmēr pratu atrast, kā sevi nodarbināt — dejoju, dziedāju korī, lasīju simtiem grāmatu, sportoju, aizrāvos ar dzeju un mūziku. Nekad īsti nemācēju nostāvēt uz vietas dīkā. Nāku no diezgan lielas ģimenes, man ir divi jaunāki brāļi. Vienmēr ar mammu smējāmies, ka esam viņai kā no pasakas — trīs tēva dēli,” stāsta Artis. Tagad par mājām jubilārs sauc galvaspilsētu, Rīgā viņš dzīvo un strādā. Bērnības takas nav aizmirstas, ik pa laikam Artis brauc uz Jaunjelgavu apciemot mammu un citus radiniekus. Viņš atzīst, ka reizēm sailgojas pēc mazpilsētas miera, taču pie galvaspilsētas steigas pierasts un Rīgas ritms kļuvis par savējo.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.