Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Mājas kafejnīcu dienām 2024” Sēlijas salās saņemti 32 pieteikumi

7. un 8. septembrī Sēlijas salās norisināsies “Mājas kafejnīcu dienas”, kam šogad pieteiktas 32 norises vietas no visas Sēlijas. Reģistrēto dalībnieku apmācības sāksies maijā, bet ēdienkarte būs jāsagatavo līdz jūlija vidum.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Liela daļa dalībnieku piedalās katru gadu, uzņemot viesus savās mājās un pagalmos jau ceturto reizi. Taču pieredzējušiem akcijas dalībniekiem pievienojas arī jaunas vietas un viens pieteikums saņemts pat no Daugavas labā krasta – Skrīveru pagasta.

2024. gadā Sēlijas saimnieki iecerējuši Mājas kafejnīcu atvērt Ilūkstē, Jaunjelgavā, Subatē, Ābeļu, Bebrenes, Daudzeses, Dvietes, Gārsenes, Kalkūnes, Laucesas, Mazzalves, Medumu, Neretas, Rites, Rubenes, Salas, Sēlpils, Staburaga, Sunākstes, Sventes un Šēderes pagastā.

Reģistrētajiem dalībniekiem maijā sāksies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un tūrisma asociācijas “Lauku ceļotājs” organizētās attālinātās mācības. Saimnieki noklausīsies gan Valsts ieņēmumu dienesta instruktāžu, gan Pārtikas un veterinārā dienesta ieteikumus, lai nodrošinātu drošu un patīkamu viesu uzņemšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ēdienkarte, pasākuma programma un katras kafejnīcas apraksts būs jāsagatavo līdz jūlija vidum. Savukārt vienotus mārketinga materiālus un katras norises vietas afišu nodrošinās kopienu sadarbības tīkls “Sēlijas salas”. Visa dalībniekiem nepieciešamā informācija tiks elektroniski nosūtīta katram, kas pieteicies uzņemt viesus savā kafejnīcā.

Savukārt, līdz jūlija vidum saimniekiem jāsagatavo savas kafejnīcas ēdienkarte, programma un apraksts. Visa dalībniekiem nepieciešamā informācija laikus tiks nosūtīta katram, kas pieteicies uzņemt viesus savā kafejnīcā.

Mājas kafejnīcas Sēlijas salās ar devīzi “Badīgs kā vilks? Piestāj Sēlijas salās!” notiek jau ceturto gadu. Arī šogad norises datumi ir septembra otrā nedēļas nogale – 7. – 8. septembris.. Akciju organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Latvijas lauku tūrisma asociācija “Lauku ceļotājs” sadarbībā ar galamērķa koordinatoru – kopienu sadarbības tīklu “Sēlijas salas”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.