Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Madarai Jankalānei tuva mūzika

Madara Jankalāne šobrīd ir pļaviņiete, sirdī gan joprojām aiviekstiete, kur dzīvojusi un augusi, tuvi arī Irši. Tur jau sesto gadu ir viņas darbavieta. Tā ka ikdiena iznāk diezgan aktīva, darbīga un kustīga, kas Madarai patīk.
Par Madaru jau no mazotnes var teikt — muzikāla meitene. Divus gadus pēc kārtas uzvarējusi mazo vokālistu konkursā “Cālis” Pļaviņās, mūzikas skolā apguvusi klavierspēli, spēlējusi “Skolas blicē”, dziedājusi ansamblī un korī. Tas viss patika, saistīja, un tā tas ir joprojām.
— Vienbrīd bija doma par mūzikas vidusskolu, bet tad sapratu, ka tik nopietni pievērsties šai jomai negribu. Lai nav sajūta, ka vienā brīdī mūzikas ir par daudz. Tomēr nevar aiziet no tā, kas ir tavs, un tā man ir ar mūziku, — saka Madara.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.