Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Līnijdeju festivālā Vecbebros pulcējas vairāk nekā 100 dejotāju

Anitas Grīnvaldes foto

Bijušā Vecbebru tehnikuma zālē aizvadītās nedēļas nogalē pulcējās vairāk nekā 150 līnijdejotāju, kuri piedalījās līnijdejotāju pasākumā “Senioru kauss 2023”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Guna Skaistkalne

Pasākuma rīkotāja Irita Grīnberga no kluba “Jautrie zābaciņi” sacīja — lai arī dejotājus vērtē žūrija, tiek likti punkti, dalītas vietas un noteikti uzvarētāji, tas vairāk ir kā festivāls, ne sacensības, kur katrs līnijdejotājs var izbaudīt mūzikas un dejas burvību.

“Kas par neaizmirstamu, pozitīvu lādiņu izvērtās šī sestdiena, kad Vecbebru tehnikuma zālē kopā pulcējās vairāk nekā 150 līnijdejotāju un viņu atbalstītāji no Latvijas un Lietuvas! Prieks par īpaši drosmīgajiem 27 solodejotājiem un arī par deviņām komandām, kas bija mērojušas ceļu no Rīgas, Jelgavas, Asares, Kuldīgas, Saldus novada, Bauskas, Salaspils un pat Lietuvas. Jūsu sacensības, sadejošanās — it viss deva gandarījumu. Arī māte Daba mūs apveltīja ar savu balto sniega pārslu deju aiz loga,” pēc sacensībām atzīst to organizatore.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa saka lielu paldies visiem, īpaši deju pasniedzējiem, kas savus dejotājus iedrošina un motivē arvien nākt kopā, darboties un būt par iedvesmu ikvienam.

Sacesnībās ar labiem panākumiem piedalījās arī deju skolotājas Ingas Ozoliņas audzēknes no Kokneses un Aizkraukles — Skaidrīte Dapkuse, Marika Andriksone, Edīte Skangale, Ināra Zvirgzdiņa, Iveta Rusanova, Agita Grīnvalde-Iruka, Ināra Lauce. Pirmo reizi sacensībās piedalījās arī iršēniete Ilona Petrovska, kuru tām sagatavoja dēls Roberts, kurš dejo Kokneses kolektīva jauniešu grupā.

Šis bija “Senioru kausa” devītais norises gads, un otro reizi tas aizvadīts Vecbebros.

Jautāti, vai šis pasākums turpināms, ataksnēja vienbalsīgs — noteikti! Jāsagaida 10. jubilejas pasākums, un tā arī jāturpina, jo līnijdejas ir videmokrātiskākās dejas, kurām vecums nav šķērslis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.