Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Likteņdārza sezona sākās ar Lielo talku

LATVIJAS SKAUTI UN GAIDAS sakopa Likteņdārza parka daļu.
Foto no “Facebook”

Likteņdārzā, Koknesē, aktīvā darbības sezona sākās ar Lielo talku aizvadītās nedēļas nogalē, kurā Latvijas skauti un gaidas sakopa parka daļu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

ELĪNA BĪVIŅA, KOKNESES FONDA PĀRSTĀVE

Jaunajā sezonā viesiem ekskursijām pa dārzu atkal pieejami elektromobiļi, atsākušies izbraucieni pa Daugavu ar upes kruīza kuģi “Gulbis”.

Sandra Kalniete, Eiropas Parlamenta deputāte, “Kokneses fonda” padomes priekšsēdētāja, saka: “Neraugoties uz pandēmijas ierobežojumiem, kas bija mūsu ikdiena pēdējos divus gadus, Likteņdārza apmeklētāju skaits ir pastāvīgi augošs un aktīvajā sezonā dārzā ierodas ap 100 tūkstošiem cilvēku, to vidū arī daudz tūristu no tuvējām ārvalstīm. Šī gada sezonas lielākais notikums būs jūlijā, kad atklāsim Saieta namu — vienu no centrālajiem Likteņdārza objektiem ar potenciālu kļūt par nozīmīgu mājvietu Latvijai un tās cilvēkiem svarīgiem notikumiem kā reģionālā, tā nacionālā mērogā. Līdz ar Saieta nama uzbūvēšanu radīsim iespēju aktīvu darbību Likteņdārzā organizēt visa gada laikā, rīkojot piemiņas, izglītības un kultūras pasākumus plašām auditorijām.”

Aktīvā apmeklējumu sezona Likteņdārzā ir no maija līdz novembrim. Divas reizes gadā — pavasarī un rudenī — dārza Draugu alejā tiek iebruģēti jauni personalizētie bruģakmeņi, kuru skaits pašlaik jau pārsniedz 30 tūkstošus. Šogad Likteņdārzā atkal iecerēts rīkot arī ikgadējos tradicionālos pasākumus, kas nevarēja notikt pandēmijas periodā, — Sajūtu dienu, kas ierasti notiek augustā, un Ābolu balli, kas tiek organizēta septembra pirmajā sestdienā. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.