Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Līga Ostrovska – prasīga pret sevi un citiem

Aiviekstiete Līga Ostrovska teju visu darba mūžu saistīta ar pirmsskolas izglītības iestādi. Sākusi strādāt kā audzinātāja “Bērziņā” Pļaviņās, un tagad viņa ir šīs iestādes vadītāja. Līga atzīst, ka darbs ar bērniem saista joprojām un palīdz allaž justies jaunākai.
Pirmā darba pieredze Līgai bija kā skolotāja palīdzei bērnunamā “Līkumi”, kur veikti arī citi pienākumi. Tur ilgus gadus strādāja viņas mamma, un šīs iestādes vide bija zināma, tomēr Līga atzīst, ka tā bija skarba un smaga pieredze, galvenokārt emocionāli.
— Grūts darbs, apbrīnoju cilvēkus, kuri bērnunamā strādājuši ilgstoši. Kādu brīdi ir sajūta, ka visiem varēsi palīdzēt, bet tā nav. Tomēr pieredze iegūta ļoti liela. Pati tur nostrādāju septiņus gadus, bija jau piedzimusi meitiņa, un izlēmu mācīties tālāk. Tolaik uzrunāja mana bijusī bērnudārza audzinātāja Inita, vai vēlos iet strādāt uz pirmsskolu. Padomāju, piekritu un esmu šajā jomā joprojām. Studēt gan sākumā izvēlējos latviešu valodu un literatūru, jo arī tās man ļoti patika, tomēr sapratu, ka pirmsskola tuvāka, — saka Līga.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.