Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Līga Kausa – Adatas un pūcītes Ucipuci balss īpašniece

Līga ir jaunākā trīs meitu ģimenē. Jubilāre atminas, kā visur gājusi līdzi vidējai māsai. Bērnībā meitene bija “pūcīgs bērns”. “Bērnudārzā biju diezgan neapmierināta. Audzinātājas smīkņāja, jo visu laiku biju sapūtusies, gatava raudāt. Bērnudārza pēdējā gadā pārņēmu citu lomu. Man jau tolaik ļoti patika citus izklaidēt. Diendusas laikā staigāju pa gultas margām, skaitīju dzejoļus. Audzinātājas nebija priecīgas. Tolaik sāku apmeklēt tautasdeju nodarbības, soli pa solim skatuve mani vilināja,” stāsta Līga.
Skatuves mīlestību vēlāk stiprināja ārpusstundu aktivitātes — skolā pirms svētkiem gatavoja izrādes, koncertus un dažādus priekšnesumus. Vidusskolas gados Līga pāris gadu apmeklēja aktieru studiju. Šā vai tā viņa atrada ceļu uz skatuvi — kopš 2010. gada viņa ir improvizācijas šova “Spiediens” pamatsastāvā. “Domāju, ka nebūs melots, ka lielākā daļa improvizācijas šovā iesaistīto tomēr grib būt aktieri. Katram ir bijis vai ir šāds sapnis. Arī es mēģināju stāties aktieros, nesanāca. Gribēju mest mieru, taču pāris gadu vēlāk iespēja kāpt uz skatuves mani tomēr sameklēja.” Kolēģis Līgu paaicināja uz skatuves mākslinieku veidoto teātri — klubu “Hamlets”. Pēc kāda laika daži puiši izveidoja savu apvienību ar nosaukumu “Spiediens”, kurā pieaicināja darboties arī Līgu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.