Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Lielvārdē atsāk Daugavpils šosejas posma būvdarbus

Foto no lvceli.lv

Pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma Lielvārdē atsākta Daugavpils šosejas (A6) posma pārbūve no pilsētas robežai līdz Kaibalai (51,30.–56,70. km). Darbu vietā ir braukšanas ātruma ierobežojums 50 km/h, platuma ierobežojums 3 m, satiksmi organizē ar pagaidu luksoforiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Remontdarbu posma izbraukšanai nepieciešamas 20 minūtes. Ar satiksmes ierobežojumiem Lielvārdē autovadītājiem būs jārēķinās līdz pat būvdarbu beigām šā gada rudenī.

Būvdarbu ietvaros pārbūvēs ceļa segu cauri visai Lielvārdei, kā arī izbūvēs jaunu gājēju un velosipēdistu infrastruktūru, pārbūvēs autobusa pieturvietas, apgaismojumu un uzstādīs jaunus satiksmes organizācijas tehniskos līdzekļus. 1938. gadā uzbūvēto tiltu pār Rumbiņu atjaunos, saglabājot esošo tilta velvi un balstus.

Darbus šonedēļ atsāk ar asfaltbetona frēzēšanu, vecā seguma demontāžu un ceļu ierakumu būvniecību. Pērn tur daļēji pārbūvētas brauktuves konstruktīvās kārtas un izbūvēta drenāžas un lietus kanalizācijas sistēma, pievilkta elektrolīnija jaunajam ielu apgaismojumam, izbūvēta daļa caurteku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Būvdarbus veic piegādātāju apvienība VIA un VIANOVA par līgumcenu 9 250 663 (ar PVN). Šajā summā un līgumā ietilpst arī seguma atjaunošana A6 posmā no Ogres līdz Ķegumam, kas jau ir pabeigta. Būvuzraudzību veic SIA Būvju profesionālā uzraudzība. Pārbūves projekta autors ir SIA Projekts EAE.

Informāciju sagatavoja VSIA Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.