Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Lielu izmaiņu Aizkraukles pašvaldības deputātu ienākumos nav

Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtās amatpersonu deklarācijas liecina, ka, salīdzinot ar gadu iepriekš, nav lielu izmaiņu Aizkraukles pašvaldības deputātu ienākumos un īpašumos. Arī automašīnas nav ne pirktas, ne pārdotas.
Mazāk skaidras naudas
Aizkraukles novada domes deputāta un Mazzalves pamatskolas direktora AIVARA MIEZĪŠA īpašumi 2022. gadā, salīdzinot ar iepriekšējo, nav mainījušies. Viņa īpašumā joprojām ir dzīvoklis Rīgā un Mazzalves pagastā, kur arī zeme, kā arī norādīts vēl cits īpašums Elkšņu pagastā. No transporta līdzekļiem viņam joprojām pieder 2006. gada izlaiduma automašīna Nissan Terrano, kas reģistrēta 2011. gadā, un transporta kravas kaste Neptun N5-155 (2014. gada izlaiduma un reģistrācijas).
Pērn no 31 514 eiro līdz 18 950 eiro samazinājušies deputāta skaidras naudas uzkrājumi. Viņa alga Aizkraukles novada pašvaldībā pērn bija 20 790,70 eiro. Gadu iepriekš līdzīga summa saņemta no bijušā Neretas novada. Papildus, tāpat kā aizpērn, vairāk nekā 400 eiro gūti ienākumi no saimnieciskās darbības.
Aivars Miezītis turpina darboties arī kā mednieku kluba “Ērberģe” valdes priekšsēdētājs.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.