Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Lielo pilsētu asociācijas izpilddirektora amatā apstiprināts Audzišs

Normunds Audzišs. Foto: Evija Trifanova/LETA

Pēc septiņu gadu darba Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) izpilddirektora amatā savas pilnvaras nolicis Viktors Valainis, viņa vietā par izpilddirektoru LLPA biedru kopsapulcē apstiprinot Normundu Audzišu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Audzišs jau vairāk nekā 30 gadus darbojas uzņēmējdarbībā, dibinājis uzņēmumus “Dimdiņi” un “Skrīveru saldumi”. Šobrīd viņš ir Gulbenes novada domes deputāts, bijis Gulbenes novada domes priekšsēdētājs.

Valainis LLPA biedru kopsapulcē minēja, ka pieņēmis lēmumu doties tālāk, lielāku uzmanību pievēršot savai politiskajai darbībai, tostarp vadot Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakciju. Viņš uzsvēra, ka LLPA izpilddirektora amats pieprasa augstu atbildības sajūtu un nepārtrauktu iedziļināšanos jautājumos, kas skar lielo pilsētu intereses, un šo gadu laikā esot izdevies panākt daudzu jautājumu sakārtošanu.

“LLPA šobrīd ir finansiāli pašpietiekama, esam uzsākuši vairākus nozīmīgus projektus, tostarp sadarbībā ar Norvēģiju, Eiropas Komisiju, valdības ministriem, un ir nepieciešams jauns vadītājs ar skaidru skatu par nākotnē veicamajiem darbiem visu lielo pilsētu un to iedzīvotāju interesēs. Uzskatu, ka Audzišs, kuram ir būtiska pieredze uzņēmējdarbībā un arī politikā pašvaldību līmenī, spēs godam un atbildīgi pārstāvēt lielo pilsētu intereses un vajadzības, un rast piemērotākos risinājumus,” sacīja Valainis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Audzišs norādīja, ka, strādājot LLPA, viņš esot gatavs ieguldīt darbu, lai spēcinātu lielo pilsētu ekonomisko attīstību un veicinātu uzņēmējdarbības vidi, tostarp īpašu uzmanību pievēršot aktuālajiem jautājumiem kā mobilitāte, mājokļu pieejamība un energoefektivitātes jautājumi. Tuvākajā laikā viņš plāno tikties ar katru no lielo pilsētu mēriem, lai iedziļinātos pilsētu attīstības virzienos un identificētu aktuālākās problēmas to veiksmīgākai novēršanai un risinājumu rašanai.

LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.