Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Lielākie “Zelta Zivtiņas” fani — Aizkrauklē

Noskaidroti lielākā bērnu un jauniešu festivāla “Zelta Zivtiņas čempionāta” pusfinālisti — gandrīz 600 skolu klases no visas Latvijas, kas cīnīsies par tiesībām startēt sacensību finālā un galvenajām balvām. No Aizkraukles novada pusfinālā iekļuvušas deviņas klases — sešas no Aizklaukles un viena no Skrīveriem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“ZZ čempionāts” ir “Tele2” vērienīgākā un ilggadējākā sociālā iniciatīva, kas paredzēta klašu komandām no 5. līdz 12. klasei un kurā iepriekšējos piecpadsmit norises gados piedalījušies vairāk nekā viens miljons skolēnu, skolotāju, vecāku, atbalstītāju un organizatoru. Šajā sezonā čempionāts tapis kopā ar sadarbības partneriem “Sadales tīklu” un “SEB banku”.

Čempionāta moto ir “Ko nevar viens, var visa klase!”, aicinot skolēnus aizdomāties par to, cik nozīmīgi ir iestāties par Latvijai un pasaulei svarīgiem jautājumiem — sākot no zaļā dzīvesveida un dabas aizsardzības, beidzot ar dzimumu līdztiesību un aktīvu līdzdalību dažādos sabiedriskajos un politiskajos procesos, lai veidotu ilgtspējīgu sabiedrību.

Pavisam skolēnu sporta un prāta spēlēm šogad reģistrējās 875 klases no visiem Latvijas reģioniem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No Aizkraukles novada pusfinālā iekļuva deviņas klases. Patiesi “Zelta Zivtiņas” fani mācās Aizkraukles novada vidusskolā, jo pusfinālā piedalīsies skolēni no visām klašu grupām: 5. — 6. klases grupā — 5.a un 5.b klase; 7. — 9. klases grupā — 7.b, 7.d un 8.b klase; 10. — 12. klases grupā — 10.a klase. No Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas pusfinālā 7. — 9. klases grupā iekļuva 7.a, 7.b un 8.c klase.

Pusfinālā iekļuvušās klases no 5. līdz 20. aprīlim sacentīsies savā starpā, pildot divus uzdevumus digitālajā vidē.

Čempionāta 16. sezonas īpašais jaunums ir fināls, kas norisināsies trīs nedēļu garumā no 9. līdz 27. maijam Siguldā, Svētku laukumā, sadarbībā ar Siguldas novada domi, uzbūvējot unikālu čempionāta pilsētiņu. 120 spēcīgākās klases no visas Latvijas, kas būs veiksmīgi startējušas pusfinālā, nokļūs “Zelta Zivtiņas” čempionāta finālā, kur sacensības norisināsies starp komandām 5. — 6., 7. — 9. un 10. — 12. klases grupā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.