Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Lepnums un prieks par ikvienu, kas nes Latvijas vārdu pasaulē

Par manu aizvadīto nedēļu varētu teikt, ka tā bijusi notikumiem un emocijām bagāta un krāsaina. Nu gluži kā pie Sērenes pagasta bibliotēkas un tautas nama izvietotie vides dizaina objekti — tauriņi, kas uzlaidušies uz siena zārdiem un gozējas saulītē. Par šo krāšņo dekoru jāpateicas Sērenes rokdarbniecei Ingai Marševskai, kuras izdoma un čaklās rokas prot uzburt brīnumu šķietami ne no kā, kas pašreizējā taupības režīma apstākļos ir zelta vērta prasme.
Nedēļa sākās ar brīvdienu, tāpēc jāpakavējas pie 4. maija Latvijas Neatkarības atjaunošanas 34. gadadienas svētkiem. Sērenes pagasta kultūras dzīves vadītāja Signe Sniedze aicināja visus pagasta iedzīvotājus svinēt šos svētkus ciemata bērzu birzītē kopā ar mūziķa Āra Ziemeļa ģimeni. Mazā estrādīte glīti izdekorēta ar tautiskajām segām, bērzu meijām un ievziediem, Latvijas karogs plīvo, un uz balti klātā galda cilvēki sanesuši cienastu. Koncerts izvērtās sirsnīgs un emocionāli piepildīts, vien skatītāju varēja būt vairāk, bet laiks bija saulains un silts, un lauku ļaudis steidz rušināties pa dārziem un laukiem, apdarīt mājas darbus. Tomēr liekas, ka darbi jau nekur nepazudīs — ir reizes, kad vajag saposties un sanākt visiem kopā svinēt svētkus, jo īpaši savas valsts brīvības un neatkarības atgūšanas gadadienu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.