Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Laimīgie svētki laimīgiem cilvēkiem

Bērni kopā ar vecākiem Iršos darbojas radošās darbnīcās, piedalās viktorīnā un veido krāsaino smilšu aplikācijas

1. jūnijs ir dubulti svētki — Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, un sākas vasara ar skolēnu brīvlaiku. Nosvinēt šo brīdi visiem kopā aicināja Iršu pagastā, kur notika pasākums “Ak, es, laimīgais!”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Laimīgi svētki todien bija visiem, īpaši bērniem, kuri kopā ar vecākiem darbojās dažādās radošajās darbnīcās, piedalījās viktorīnā, veidoja krāsaino smilšu aplikācijas, ieguva seju gleznojumu un skaistus hennas rakstus uz rokām, nobaudīja gardas uz vietas ceptas vafeles un citus gardumus, spēlējās un dejoja kopā ar bērnu attīstības centra “Palla” tēliem Popiju un Čeisu. Bija arī burbuļu šovs un ballīte, tikšanās ar iluzionistu Edžu. Tas viss radīja prieku un daudz laimes kripatiņu.

Šis ir otrais pasākums biedrības “Irsis” projektā “Par stiprām ģimenēm Iršos”, kas atbalstīts Sabiedrības integrācijas fonda izsludinātajā Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Ģimenei draudzīga pašvaldība” atklātajā projektu konkursā nevalstiskajām organizācijām “Ģimenei draudzīgas vides veidošana”. Aktivitātes turpināsies visu vasaru. Vēl paredzēts pārgājiens “Pērses izteku meklējot”, brišana pa Pērses upi “NE/daru pāri dabai” un ekspedīcija “Misija mežā”.

Biedrības projektu vadītāja Irita Riekstiņa stāsta, ka, iesniedzot šo pieteikumu, mērķis bija dot iespēju ģimenēm kopā darboties un svinēt svētkus. Pasākumos bija iecerēts aptvert vismaz 120 cilvēku lielu auditoriju, un šis skaits noteikti pārspēts. Tas tikai apliecina, ka Iršos un apkārtnē ir daudz un stipras ģimenes, kas kļūst arī kuplākas. Turklāt Irši ir pagasts, kas viesos uzņem ikvienu un arī dara kopā, jo pasākumu rīkošanā iesaistās ne tikai biedrība, bet arī daudz brīvprātīgo.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.