Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Laima Arcihoviča desmit gadu glābj cilvēku dzīvības

Par Laimu Arcihoviču var teikt — eņģelis. Kad vēl runāt ar viņu, ja ne Ziemassvētku tuvošanās laikā! Laimas darbs ir rūpēties par pašu svarīgāko — glābt cilvēka dzīvību. Viņai nereti nākas būt klāt, kad šis dārgums atstāj cilvēka veidolu — redz vaigā nāvi. Pat pēc 10 gadiem šajā ar misiju salīdzināmā darbā katra reize, kad tuvi­niekiem jāsaka — diemžēl nevaram palīdzēt —, ir emo­cionāli grūta. Laima uz interviju ierodas pēc tikko nostrādātas naktsmaiņas. Nakts pagājusi salīdzinoši mierīgi, un tikai piecos rītā devās izsaukumā, kura motīvs bija bezsamaņa. Darbā pavadītas 24 stundas, taču viņas sejā nogurums tikpat kā nav manāms. Atceroties laiku pirms desmit gadiem, viņa saka, pie darba naktsmaiņās pieradusi pirmajos trīs mēnešos.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.