Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Lai nokļūtu darbā, jābrauc pa simtiem bedru 

Apmēram piecus kilometrus garais valsts ceļa V932 Nereta— Gricgale—Ērberģe grants posms no 31,80. km līdz 36,80. km līdz valsts sociālās aprūpes centra “Latgale” filiālei “Mēmele” ir vienās bedrēs. “Ceļš ir šausmīgs, bet pa to cilvēkiem jānokļūst darbā, skolēniem — skolā,” saka valsts sociālās aprūpes centra (VSAC) “Latgale” darbinieki.
Piecus kilometrus brauc tikpat ilgi, cik 30 kilometrus
“Mēmeles” vadītājs Laimonis Klimovičs stāsta: “Uz darbu katru dienu mēroju 35 kilometrus. 30 kilometri ir asfaltēti, bet atlikušie pieci kilometri ir grants seguma ceļš. Sliktā ceļa dēļ šos piecus kilometrus braucu tikpat ilgi, cik 30 kilometrus, līdz ar to jāparedz ilgāks laiks nokļūšanai darbā. Ceļš ir bedrains, un bedres vairs nav iespējams apbraukt. Šogad laikapstākļi ir citādāki nekā parasti, un arī tas ietekmē ceļu. Kamēr zemes virskārta ir sasalusi, nākas braukt pa ļoti bedrainu virsmu, bet, tiklīdz virskārta atkusīs, ceļš sāks rūgt, un izbraukt šos piecus kilometrus būs praktiski neiespējami. Atceroties iepriekšējos gadus, nācies palīdzēt kolēģiem, kuri iestiguši dubļos. Tā mēs draudzīgi, viens otru stumjot un velkot, braucam uz darbu un atpakaļ. Paredzu, ka šogad šīs “aktivitātes” atkārtosies.”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.