Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Labi, ka tie ir atmiņu ugunskuri

Tikpat darbīga kā iepriekšējās redakcijā bija arī aizvadītā darba nedēļa. Janvāris jau iesoļojis trešajā dekādē, un drīz jaunā gada pirmais mēnesis būs galā. Ārā gan nekas neliecina par ziemu. Rudenīga pelēcība, savukārt vēl neizkusušie sastumtie sniega vaļņi iekrāsojušies tumši kā martā. Taču iepriecina tas, ka diena jau teju par stundu garāka, tātad pavasaris vairs nav aiz kalniem.
Aizvadītā nedēļa pagāja Barikāžu laika atceres zīmē. Manā atmiņā ļoti labi palicis šis laiks. Biju jaunā māmiņa, visas ziņas klausījos radio un skatījos televīzijā. Laiks satraucošs. Vispirms jau ar asinsizliešanu Viļņā. Joprojām acu priekšā televīzijā redzētie dokumentālie kadri. 13. janvāra rītā ar toreizējo sapratni šķita, ka varbūt pie mums tā nenotiks. Bet arī mums sava brīvības ideja bija jāaizstāv. Arvien smagi skatīties un lasīt par šaušanu pie Iekšlietu ministrijas, kurā neiztika bez upuriem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.